UWAGA

+48 512 194 500,
soft_krotoszyn@poczta.fm

+48 512 194 500
softkomputery1@gmail.com

Krotoszyńska firma SOFT Komputery jako KRAJOWE CENTRUM SERWISOWE ELEKTRONIKI KOMPUTERÓW z rozmachem, zdobywając coraz większe obszary krajowego rynku. Jej rozpoznawalność zwiększa się nie tylko poprzez szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim dzięki profesjonalnej obsłudze oraz umiejętnościom doradczym, co bardzo cenią sobie klienci.

1

 

JESTEŚMY SKLEPEM oferującym mobilne rozwiązania i technologie „na co dzień” dla wszystkich członków rodziny, menadżerów i biznesmenów z małych przedsiębiorstw. Na rynku od 2006 roku – obecnie na terenie całego kraju działa 65 salonów sprzedaży oraz ponad 50 stoisk typu wyspa ulokowanych w centrach handlowych.

W salonie przy ul. Ostrowskiej 13, klienci mogą przemieszczać się w większej niż wcześniej powierzchni sklepowej. Powiększyliśmy miejsce sprzedażowe i rozmieściliśmy asortyment tak, aby klient miał komfort przy porównywaniu sprzętu, podejmowaniu decyzji oraz o pomieszczenie serwisowe , gdzie odbywa się nie tylko dostawa towaru, ale i naprawa urządzeń.

 

7

 

Fachowcy potrafią zaradzić także zbitym matrycom, uszkodzonym płytom głównym, połamanym zawiasom czy rozmaitym uszkodzeniom monitorów oraz drukarek bądź GPS-ów. Kiedy więc elektronika zawiedzie, warto wybrać się do salonu SOFT Komputery ! ! !

 

soft stopka

16

lat na rynku ! ! !

1324

polubień na FB ! ! !

1344

obsewuje Nas ! ! !

77777

odwiedziło Nas ! ! !

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą od 1993 roku. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób zębów oraz jamy ustnej u dorosłych i dzieci.

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA RENATA I ROBERT JAGŁA

PS TEAM / Elektronika / Elektryka / Mechanika / Klimatyzacja

PS TEAM Button

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA ANDRZEJ MIELOCH to połączenie profesjonalizmu, wieloletniego doświadczenia w tej dziedzinie, doskonałej znajomości branży, zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz indywidualnego podejścia do potrzeb każdego klienta. Oferuję fachową i rzetelną obsługę, elastyczność dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb, profesjonalizm w każdym aspekcie oraz terminowość wykonania usług.

OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA ANDRZEJ MIELOCH

"LIWMET" - Zakład Mechaniczny Wiesław Lisiak - jest firmą z tradycjami rodzinnymi będącą na wielkopolskim rynku od 1959 roku, produkującą profesjonalne maszyny przemysłowe, rolnicze, prace ślusarskie oraz różne części na zamówienie

Wiesław Lisiak DE; ?>

POWŁOKA CERAMICZNA to ceramiczne zabezpieczenie lakieru samochodowego to niesamowity połysk, łatwość mycia i usuwania zabrudzeń.

RAD-CAR- KROTOSZYN

AGWAL - Autoryzowany Zakład Serwisowy Konserwacji i Naprawy Sprzętu Przeciwpożarowego w Bożacinie przy ulicy Ogrodowej 24 - ZAPRASZAMY ! ! !

Waldemar Ziembinski