Krotoszyńska firma SOFT Komputery jako KRAJOWE CENTRUM SERWISOWE ELEKTRONIKI KOMPUTERÓW z rozmachem, zdobywając coraz większe obszary krajowego rynku. Jej rozpoznawalność zwiększa się nie tylko poprzez szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim dzięki profesjonalnej obsłudze oraz umiejętnościom doradczym, co bardzo cenią sobie klienci.

1

 

JESTEŚMY SKLEPEM oferującym mobilne rozwiązania i technologie „na co dzień” dla wszystkich członków rodziny, menadżerów i biznesmenów z małych przedsiębiorstw. Na rynku od 2006 roku – obecnie na terenie całego kraju działa 65 salonów sprzedaży oraz ponad 50 stoisk typu wyspa ulokowanych w centrach handlowych.

W salonie przy ul. Ostrowskiej 13, klienci mogą przemieszczać się w większej niż wcześniej powierzchni sklepowej. Powiększyliśmy miejsce sprzedażowe i rozmieściliśmy asortyment tak, aby klient miał komfort przy porównywaniu sprzętu, podejmowaniu decyzji oraz o pomieszczenie serwisowe , gdzie odbywa się nie tylko dostawa towaru, ale i naprawa urządzeń.

 

7

 

Fachowcy potrafią zaradzić także zbitym matrycom, uszkodzonym płytom głównym, połamanym zawiasom czy rozmaitym uszkodzeniom monitorów oraz drukarek bądź GPS-ów. Kiedy więc elektronika zawiedzie, warto wybrać się do salonu SOFT Komputery ! ! !

 

soft stopka