Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /softkomputery.pl/templates/dd_university_104/functions.php on line 201
SOFT KOMPUTERY - to sklep internetowy, który działa z rozmachem, zdobywając coraz większe obszary rynku. Jej rozpoznawalność zwiększa się nie tylko poprzez szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim dzięki profesjonalnej obsłudze oraz umiejętnościom doradczym, co bardzo cenią sobie klienci. - Kontakt z SOFT Komputery

PROMOCJA

+48 512 194 500,
soft_krotoszyn@poczta.fm

+48 512 194 500
softkomputery1@gmail.com

Ilustracja kontaktu
Właścicel
Adres:
Ostrowska 13
Wielkopolska
63-700
Polska
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 512 194 500
Telefon komórkowy:
+48 512 194 500
Pobierz informację jako: Wizytówka
Wyślij e-mail
(opcjonalnie)
Dodatkowe informacje:

Masz jakieś pytania, których to odpowiedzi nie ma na stronie...?

Proszę napisz lub zadzwoń - Pozdrawiam i Zapraszam ! ! !

 

Soft Komputery

15

lat na rynku ! ! !

1232

polubień na FB ! ! !

1248

obsewuje Nas ! ! !

57970

odwiedziło Nas ! ! !

Strona Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Pożarnictwa

ZG NSZZ PP

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to robi ! ( Albert Einstein )

Stanisław Gdynia Button

Placówka Kształcenia Ustawicznego posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych oraz wszelkie wymagane uprawnienia do prowadzenia w/w działalności, zgodnie z Ustawami o Kodeksie Pracy i Ochronie Ppoż.

inż. Grzegorz Sobczak

"LIWMET" - Zakład Mechaniczny Wiesław Lisiak - jest firmą z tradycjami rodzinnymi będącą na wielkopolskim rynku od 1959 roku, produkującą profesjonalne maszyny przemysłowe, rolnicze, prace ślusarskie oraz różne części na zamówienie

Wiesław Lisiak DE; ?>

sklepogniowy.pl - to miejsce w którym kupią Państwo artykuły związane ze strażą pożarną i wszystkim co jej bliskie. Oferujemy między innymi pomysły na prezenty. - ZAPRASZAMY ! ! !

sklepogniowy.pl

AGWAL - Autoryzowany Zakład Serwisowy Konserwacji i Naprawy Sprzętu Przeciwpożarowego w Bożacinie przy ulicy Ogrodowej 24 - ZAPRASZAMY ! ! !

Waldemar Ziembinski