PROMOCJA

+48 512 194 500,
soft_krotoszyn@poczta.fm

+48 512 194 500
softkomputery1@gmail.com


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /softkomputery.pl/templates/dd_university_104/functions.php on line 201

Krotoszyńska firma SOFT Komputery działa z rozmachem, zdobywając coraz większe obszary regionalnego rynku. Jej rozpoznawalność zwiększa się nie tylko poprzez szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim dzięki profesjonalnej obsłudze oraz umiejętnościom doradczym, co bardzo cenią sobie klienci.

 

5

 

JESTEŚMY SKLEPEM oferującym mobilne rozwiązania i technologie „na co dzień” dla wszystkich członków rodziny, menadżerów i biznesmenów z małych przedsiębiorstw. Na rynku od 2006 roku – obecnie na terenie całego kraju działa 65 salonów sprzedaży oraz ponad 50 stoisk typu wyspa ulokowanych w centrach handlowych.

W salonie przy ul. Ostrowskiej 13, klienci mogą przemieszczać się w większej niż wcześniej powierzchni sklepowej. Powiększyliśmy miejsce sprzedażowe i rozmieściliśmy asortyment tak, aby klient miał komfort przy porównywaniu sprzętu, podejmowaniu decyzji oraz o pomieszczenie serwisowe , gdzie odbywa się nie tylko dostawa towaru, ale i naprawa urządzeń.

 

7

 

Fachowcy potrafią zaradzić także zbitym matrycom, uszkodzonym płytom głównym, połamanym zawiasom czy rozmaitym uszkodzeniom monitorów oraz drukarek bądź GPS-ów. Kiedy więc elektronika zawiedzie, warto wybrać się do salonu SOFT Komputery ! ! !

 

soft stopka

15

lat na rynku ! ! !

1232

polubień na FB ! ! !

1248

obsewuje Nas ! ! !

57970

odwiedziło Nas ! ! !

Strona Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Pożarnictwa

ZG NSZZ PP

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to robi ! ( Albert Einstein )

Stanisław Gdynia Button

Placówka Kształcenia Ustawicznego posiada wpis do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych oraz wszelkie wymagane uprawnienia do prowadzenia w/w działalności, zgodnie z Ustawami o Kodeksie Pracy i Ochronie Ppoż.

inż. Grzegorz Sobczak

"LIWMET" - Zakład Mechaniczny Wiesław Lisiak - jest firmą z tradycjami rodzinnymi będącą na wielkopolskim rynku od 1959 roku, produkującą profesjonalne maszyny przemysłowe, rolnicze, prace ślusarskie oraz różne części na zamówienie

Wiesław Lisiak DE; ?>

sklepogniowy.pl - to miejsce w którym kupią Państwo artykuły związane ze strażą pożarną i wszystkim co jej bliskie. Oferujemy między innymi pomysły na prezenty. - ZAPRASZAMY ! ! !

sklepogniowy.pl

AGWAL - Autoryzowany Zakład Serwisowy Konserwacji i Naprawy Sprzętu Przeciwpożarowego w Bożacinie przy ulicy Ogrodowej 24 - ZAPRASZAMY ! ! !

Waldemar Ziembinski